KLIENCI  INDYWIDUALNI

Firma WOOD LAND pomogła nam urządzić dom w stylu glamour. Dziękujemy za te wszystkie spotkania, podczas których toczyły się burze mózgów, zmieniały się koncepcje, powstawały nowe pomysły. Gołym okiem widać, że meble są bardzo dobrej jakości i właśnie tę jakość docenią osoby, które tak jak my szukają czegoś więcej niż mogą zaoferować popularne sieciówki. Cenimy kreatywność zespołu WOOD LAND, świeże podejście do tematu. Odwagę mówienia klientowi: “to nie jest dobre rozwiązanie, lepiej zrobić tak…”. Podsumowując ten wywód: polecamy firmę!

Anna / Mława

W końcu mam kuchnię, o której marzyłam! Piękna, nieszablonowa, jedyna w swoim rodzaju... Codziennie ją podziwiam! Trochę żal używać, bo jest nieskazitelna, a ja mam skłonności do destrukcji… ;) Szafy bardzo pojemne, drzwiczki tak przepięknie wykończone. Z całego serca polecam firmę Wood Land! Znają się na rzeczy i wiem, że jeszcze do nich wrócę ;)

Kasia / Mława

Perfekcyjne wykonanie tarasu! Robi wrażenie dosłownie na każdej osobie, która go zobaczy. Wówczas z radością rekomendujemy współpracę z firmą WOOD LAND, twórcą naszego tarasu :)

Antoni / Mława

Znamy i cenimy Wood Land, dlatego nie baliśmy się powierzyć właśnie tej firmie produkcję drzwi i większości mebli do naszego wymarzonego domu. Dziękujemy i polecamy Wood Land wszystkim niezdecydowanym! :)

Reanta / Mława

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Jako laicy liczyliśmy na fachowe doradztwo i otrzymaliśmy je od firmy Wood Land. Schody wraz z zabudową ściany prezentują się elegancko i solidnie. Duży plus za terminowość (nie we wszystkich firmach jest to standard).

Monika / Mława

Dobra robota! Solidne i pojemne meble, rozplanowane w taki sposób aby łatwiej było utrzymać porządek, nawet przy niezliczonej ilości dziecięcych klamotów ;) Duży plus za oryginalność (której brakuje mi w sieciówkach).

Jadwiga / Wiśniewo

Córka jest zachwycona nowym pokojem - to najlepsza rekomendacja, bo nastolatka to trudny odbiorca ;)

Marcelina / Mazowsze

KLIENCI  FIRMOWI

Firmie Wood Land zawdzięczamy ekskluzywne wnętrze naszego salonu. Współpraca przebiegała profesjonalnie na każdym etapie, od pierwszego spotkania do ostatniego. Wyrazy uznania dla architekta i ekipy fachowców: projekt i jego wykonanie przerosły nasze oczekiwania. Prace realizowane były terminowo i w uzgodnionym budżecie. Polecamy firmę Wood Land jako rzetelnego partnera.

Nowoczesny i stylowy salon piękności / Mława

Projekt i wykonanie na najwyższym poziomie. Oryginalne zdobienia dodają naszej sali charakteru i wyjątkowości, pomagają się wyróżnić. Piękne wnętrze doceniają klienci, którzy z dużym wyprzedzeniem rezerwują salę na najważniejszy dzień w ich życiu. Inwestycja w aranżację zwraca się w sukcesie naszej firmy. Dziękujemy i polecamy współpracę z Wood Land!

Sala weselna Biała Dama / Mława