WOOD LAND

MONIKA SALAMON

Poznaj naszą kreatywną pracownię stolarską, w której każdego dnia z pasją projektujemy, a następnie produkujemy meble do domu, biura i nie tylko. Wiedza i doświadczenie, zgrany zespół i współpraca z klientem, nieszablonowe pomysły i dbałość o detale – oto składowe naszego sukcesu!

Zrealizowaliśmy dziesiątki projektów dla klientów indywidualnych i firm. Jeśli zechcesz, umeblujemy każdy zakątek Twojego domu lub mieszkania: kuchnię, łazienkę, sypialnię, salon, jadalnię, pokój dziecka, bibliotekę oraz garderobę. Nieobce są nam również realizacje mebli do pomieszczeń biurowych, recepcji, salonów fryzjersko-kosmetycznych, placówek medycznych, a nawet – kościoła. Nie boimy się zleceń nietypowych!

W ręce naszych klientów oddajemy meble najwyższej jakości, o stabilnej konstrukcji i bezpieczne w użytkowaniu, wykonane z dbałością o każdy detal. Wykończone w sposób ekologiczny, naturalnym woskiem lub olejem, w celu właściwej regulacji wilgotności, ochrony i uszlachetnienia każdego produktu.

Stale się rozwijamy, śledzimy branżowe trendy i nowości. Możemy się pochwalić licznym gronem zadowolonych klientów, nie tylko w Polsce, lecz także w Belgii, Anglii i Niemczech. Więcej niż słowa powiedzą Ci zdjęcia zakończonych przez nas projektów. Zajrzyj do zakładki “Realizacje” – jesteśmy przekonani, że zostaniesz z nami na dłużej!

 

Zobacz naszą ofertę

DLACZEGO  MY

Tworzenie mebli to nasza wspólna pasja. W WOOD LAND każde, nawet najmniejsze zamówienie jest bardzo ważne. Stawiamy na dialog – słuchamy klientów, identyfikujemy ich potrzeby i oczekiwania. Odradzamy niekorzystne rozwiązania. Wspólnie spełniamy marzenia o pięknym, a przy tym trwałym wnętrzu mieszkania, domu i firmy.

Starannie dobrany materiał

Fachowe wykonawstwo

Dokładne wykończenia

Terminowość

Współpracujemy z najlepszymi architektami

Oferujemy indywidulany projekt dla każdego klienta

Niebanalne projekty są zasługą naszych architektów. Co ich wyróżnia? Doświadczenie zdobyte podczas realizacji szeregu zleceń, często trudnych i nietypowych. Kreatywność pozwalająca wychodzić poza schematy. Wiedza – rozległa i wciąż poszerzana. Zajrzyj do galerii zrealizowanych aranżacji i przekonaj się sam, na co stać naszych architektów!

Współpracujemy z architektem wnętrz
Renata Modrzyńska-Kasiak

CO MÓWIĄO NAS KLIENCI