WRÓĆ

Nowoczesna kuchnia z intarsjami na frontach. Połączenie orzecha naturalnego z bielą. Dodatkowym atutem kuchni są nowoczesne i  wygodne systemy, jednym z nich jest system przesuwny Hawa Folding Concepta  firmy Peka.

Kuchnia jest miejscem, gdzie spędza się naprawdę wiele czasu i wykonuje się najwięcej domowych obowiązków, zatem to naturalne, że musi być nie tylko wygodna i funkcjonalna, ale także przyjemna wizualnie, aby osoby przebywające w jej wnętrzu czuły się świetnie. Wykonujemy kuchnie na wymiar w każdym stylu, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować zabudowę kuchenną zgodnie z Państwa preferencjami i oczekiwaniami. Służymy także profesjonalnym doradztwem i z przyjemnością pomożemy podjąć decyzję, jakie meble kuchenne wybrać do danego pomieszczenia, dzieląc się tym samym wieloletnim doświadczeniem, wiedzą techniczną oraz znakomitą znajomością rynku i współczesnych trendów.

OPINIAKLIENTA

W końcu mam kuchnię, o której marzyłam! Piękna, nieszablonowa, jedyna w swoim rodzaju… Codziennie ją podziwiam! Trochę żal używać, bo jest nieskazitelna, a ja mam skłonności do destrukcji… Szafy bardzo pojemne, drzwiczki tak przepięknie wykończone. Z całego serca polecam firmę Wood Land! Znają się na rzeczy i wiem, że jeszcze do nich wrócę

Krystyna / Mława

ZOBACZ INNE REALIZACJE